Tapety na plochu, která z vás udělá šťastnější

Chtěli začít svůj den s kladným postojem, jít do práce, zpěv káva na vás čeká na vašem stole, budete usmívat i ty mrzutý chlapíka, co si jen otevřít a narazíte na tapetu s vaší oblíbenou nabídku. Jak může být každý den, i když nejste ranní ptáče.

Už jste někdy přemýšleli o tom, jak ovlivní váš tapetu?

Pravdou je, že většinu času strávíte v přední části počítače. V práci jsem strávil osm hodin v počítačových očích, dostanete domů, budete chtít trochu odpočinout po dni tak dlouho, jak si otevřít Lapopie číst zprávy nebo sledovat svůj oblíbený pořad. Můžete přetáhnout a učinit závěr, že budete trávit více času v přední části vašeho počítače, takže byste měli zasáhnout a změnit svůj nudný snímek, který máte jako tapetu, nyní pět let, protože jste si koupili notebook.

Desktop Vyberte si barevné obrázky jarní květy. Oni se budete cítit veselá, s čerstvými silami a budou vytvářet dojem vzdušného prostoru.

Pokud jste vášnivý o filmech, paluba vaší oblíbené postavy jako obrazu monitoru. Tak to Vás bude inspirovat a dá vám sílu dostat se přes dny, kdy máte pocit, sklíčený. Totéž platí, pokud se vám líbí veřejnou postavu: zpěvák, herec, politik. Najít jeho obrázek s citací pro vás ocení a použít ji jako tapetu. Dává vám moc a bude vzbudit v tom, co děláte.

Snímky v pestrých barvách a inspirující citace mohou mít velký vliv na váš stav dobře. Pokud nemáte pocit, motivováni zvolit tapetu s citací, které jste ambice jako: „Štěstí není absence problémů, schopnost řešit“ Steve Maraboli. Najdete mnoho stránek s těmito obrazy, nebo si můžete sestavit sami!

Další myšlenkou zlepšit náladu byste měli sestavit koláž obrazů, které mají běžet, zatímco vy děláte svou práci kolem domu, ale nekoukat a monitor. Pokud máte rádi hory, hledají obrazy pocit, že jste dobíjení baterií a jejich použití.

Pokud čas strávený s rodinou je pro vás velmi důležité a někdy jsi smutný, protože se na nich pracovat, se snaží najít řešení. Vyhledávat na fotografiích, vyberte složky na dovolenou jste byli spolu, fotky z Vánoc a Velikonoc, tvoří koláž z nich, a tak to bude asi i práci.

Pokud jste nadšeni interakci s přírodou, používá obrazy stromů, potoků, duha, plážemi a ostrůvky. Takže pokud jste zdůraznil, minimalizovat, co vám otevřené a můžete relaxovat na pár minut pohledu na pozadí na plochu, bude to teleport přímo do podstaty své kancelářské židle.

Nezapomeňte, že často malé detaily, abys byla šťastná, a tak změnit tapetu a přeměňuje ji do výchozího bodu svého pozitivní postoj. Od dnešního dne jste spokojeni!