Jak to ovlivní tapetu denne

Kolikrát jste byl v práci v přední části počítače s ochiii hledí do prázdna a mysli odletí pryč? Pravděpodobně jste vinu pondělí kolega nelíbilo ani pochmurné počasí, ale už jste někdy mysleli, že se tapeta plochy mohou mít vliv na vaši náladu?

Banální obraz Windows, vodopád nebo růže s kapkami rosy, která nevypadá přirozené vám nepřinese další motivaci dokončit svůj projekt či nikoliv vám pomůže zaměřit se na termínu. Možná jste neřídil nebo ne jste si myslel, že obraz by mohl mít negativní dopad na vaši produktivitu.

 Zde jsou některé nápady pro tapety, které pomohou vyhnat spánku hrozí vyhrát boj a soustředit se na práci:

  • Pokud chybí motivace a nudí, raději vyzkoušet barevné obrazy pronikavé s inspirujícími citacemi, který vám pomůže zůstat s pozitivním přístupem až do doby odjezdu, i když sotva vás na celý den po noci ztracena.

Automotive Pablo Picasso „existuje Inspiration, ale budete muset najít práci‚a zdá se, že uspěl. Proč jste to?

  • Je zmatený, že nikdy, co děláte na vašem stole nebo na dektop? Obrázky, které vám pomůže organizovat soubory ušetří čas a nervy vyrobeny hledat své vě
  • Pokud ztratíte pojem o čase, můžete použít vlastní tapetu s kalendářem a hodinami, budete zapisovat termíny a schůzky, které má Můžete dokonce získat připomenutí několik dní dříve, nebýt překvapen den by měli učit projekt.

Tak budete moci lépe organizovat svůj čas.

  • Kombinace tvarů: kruhy, kostky, nebo předměty, které se opakují v teplých barvách, podobně jako tapety vaše ložnice, budou odpočívat, protože budete spojovat s pohodlí vašeho domova.
  • Snímky přírody, krajiny s horami všichni víme, že se vám líbí, že se budete cítit pohodlně.

Obraz rozhodli se mít co dělat, protože budete budit dojem nepořádku, barvy by měly být silné, ne tmavé, jinak to bude obtížné najít soubory.

Můžete dokonce fotit oblohu či horská příště půjdete do zařízení, které jste nikdy ji používat a vyrobit si vlastní tapetu! Takže nejenže budete mít skvělý obraz, ale budete být spojeno s vzpomínky a bude kladně nabitá, když se díváte.

  • Barvy mají silný vliv na to, jak se cítíte, to ví

Když prší a tma nikdy dostat ven z vašeho zelené deky a nadýchaný, ale když je slunečné a teplé, nikdo nemůže vzít pryč od parku. Myslíte si, že je to náhoda?

Teplé barvy, šťastný, budu přemýšlet o přírodě a modrá obloha se budete cítit plni energie.

  • Snímky květin v jasných barvách, a to zejména pokud jsou oblíbené, bude vám dobrý pocit, budou vytvářet dojem pořádku a budete zkrášlit váš

Prohlédněte si možnost, která vám nejlépe vyhovuje v závislosti na tom, jak se cítíte a můžete chytit veselý způsob, jak!