Nejlepší digitální fotoaparáty z roku 2017

Blížící se letní prázdniny přichází s ním, ale nadějné profesionálního fotografa, vám dojdou digitálního fotoaparátu. Taková akvizice je důležité, bude to zachytit krásné chvíle, takže nemusíte spěchat při výběru jeden.

Najít zařízení, které poskytuje dobrý poměr kvality a ceny, porovnává různé obchody, ale především vyhodnotí vaše požadavky. Pokud chcete, aby místnost snadno vejde do tašky, že by bylo lepší se rozhodnout pro kompaktní fotoaparát. Alternativně mirorless jsou pokoje, které jsou kompaktní fotoaparáty, ale objektivní. A třetí možností by bylo DSLRs, které jsou větší, těžší a můžete koupit, pokud jste fotografie nadšenec nebo profesionál.

Jak moc času nazbyt, zde jsou některé z nejoblíbenějších návrhů pro rok 2017, předtím, než jdete na nákup:

 

  • Fujifilm X-T2 je mirorless místnost, X-Trans CMOS snímač s 24 MP III a nejnovější model zobrazování X-Processor Pro.

Tělo systému je vybaven ochranou proti prachu a vlhkosti, a je vyrobena ze slitiny hořčíku.

Od starého X-T1, nový model byl vylepšen a má 325 bodů zaměřit a střílet fotoaparát 4 K.

  • Canon EOS 5D Mark IV je plně Je ideální volbou pro fotografy, fotoaparát je vybaven CMOS snímačem plné Dual Pixel technologie s rozlišením 30 megapixelů. Je také ideální pro kameramany, dosažení 30 fps záznam v kvalitě 4K, čtyřikrát vyšší než Full HD.
  • Můžete se spolehnout na Sony Alpha 7R II, pokud chcete mirosless zařízení, ale je stejně silný jako DSLR, protože Exmor Full Frame rozlišením snímače 24,3 MP.

Nový snímač nabízí vysoce kvalitní obraz s velmi vysokým rozlišením, méně hluku a citlivost jako DSLR.

Obsah lze snadno stáhnout do svého počítače nebo sítě díky připojení Wi-Fi připojení na sociální.

  • Pokud jste adept klasický fotoaparát je Fujifilm Finepix X 1000 F jako model, aby zváž Stylový retro poměrně pevná, ale má hledáček, který můžete přepínat mezi optickým a elektronickým rozlišením 24,3 megapixelů.

Musíte však vědět, je prostor pro profesionály.

  • Olympus OM-D EM 10 II je jedním z nejpokročilejších mirorless pokojů. To se vyznačuje velmi kompaktní, být lehký a tenký, vlastnosti, které jej činí ideálním pro dovolenou. Srovnatelné kamery nahoře je více přístupný jako cenu.

Dodává se s bleskem a vestavěného Wi-Fi a je možno ovládat různé funkce, jako je rychlost závěrky, clony a režim fotografie žárovka přímo na váš smartphone. Zaostřování se provádí automaticky a velmi rychle.

Si můžete vyzkoušet všechny funkce přístroje, aby se dosáhlo efektivnější, aniž byste ochiii elektronický hledáček.

Nyní vše, co musíte udělat, je rozhodnout, který typ kamery se hodí ty nejlepší a hledat nejlepší nabídky jet na dovolenou. Pospěšte si a nezapomeňte vzít v úvahu další 2-3 dny, dokud se vydal na vaše dveře!